Archív aktualit - 2024

Medailové žně v Račicích

Mistrovství dorostu, juniorů a seniorů se konalo poslední červnový víkend v Račicích. A pro nás bylo velmi úspěšné. Celkem 12 sad medailí a spousta finálových umístění.

 

11 titulů Mistra Moravy

Mistrovství Moravy se konalo tradičně na brněnské přehradě ve dnech 8. - 9. 6. 2024. Letos se jel poprvé Pohár oblasti a náš klub obsadil stříbrnou pozici pouhých 30 bodů za Hodonínem.

 

Stříbro z MEJ vezou Evička s Míšou

které startovaly na čtyřce bez juniorek. Celé výpravě se velmi dařilo, ale nejlépe našim děvčatům.

 

Regatta Ottensheim 25. - 26. 5. 2024

Již podruhé jsme závodili v rakouském Ottensheimu a opět úspěšně. Žačky vezou zlato, ostatní kategorie stříbrné a bronzové medaile.

 

Jarní běh a slavnostní zahájení sezony 2024

proběhlo v sobotu 6.4.2024 za kráného slunečného počasí na loděnici. Křtili jsme 2 nové lodě - čtyřku Zdeněk Vičík a dvojskif Sněženka.

 

Mistrovství ČR na dlouhé dráze

se jelo tradičně v Hoříně. Letos velmi brzy, už 29.3.2024. 2 mistrovské tituly a další 3 medaile, to je olomoucká bilance.

 

Titul mistryně světa míří do Olomouce

Světové medaile míří do Olomouce.Tituly juniorské mistryně světa, Evropy i České republiky patří po zásluze naší Michaele Uličné. Stříbrný světový i evropský kov přidala Pavlína Žižková ve štafetě.

 

1. víceboj olomouckého žactva

proběhl na loděnici v sobotu 20.1.2024. Soutěžilo se v běhu, jízdě na trenažéru a v běhu na překážkové dráze.

 

2.kolo ČP v jízdě na trenažéru

se jelo v nedělli 14.1.2024 v Roudnici nad labem. Výborně připravená akce přinesla našim závodníkum kompletní sadu medailí a řada z nich si připsala nové osobní rekordy.

Facebook Link Hlavní strana
Copyright 2024 VKOlomouc
Vytvořilo WebStudio Orbinet.cz