P. Žižková a V. Komárek mistry ČR nejen na vodě

V sobotu 15.8.2009 se stali členové našeho oddílu Pavlína Žižková a Vít Komárek vítězi 2. ročníku Mezinárodního mistrovství ČR vodáků na MTB, které se jelo v Litovli v rámci 8. ročníku Bobr biku.

8. ročník MTB maratonu aneb projížďka hanáckými singeltracky se konal letos za nádherného slunečného počasí a při rekordní účasti 334 bikerů a bikerek. Z našeho oddílu se zúčastnili 4 závodníci.
Pavlína Žižková trať měřící 49km s převýšením 800m ujela za 2hod. a 22min a v kategorii ženy - vodáci 15-34let s přehledem zvítězila. Kanoistka KK Olomouc Lucie Hůvrová dojela na 2.místě.
Mezi muži - vodáky 15-34 let triumfoval Vít Komárek a zvítězil časem 2hod a 14 min., na čtvrtém místě dojel Jan Smejkal, věkem ještě junior, pátý se umístil Aleš Michálek.