Jarní regata v Brně

se konala v sobotu 26.4.2014. Náš klub reprezentovali závodníci převážně z řad žactva a dorostu. Jejich starší a zkušenější kolegové v té době měřili síly na kontrolních závodech v Račicích.

První start na klasické trati byl pro všechny účastníky úspěšný a kromě cenných zkušeností a řady pěkných umístění si domů odvezli také šest vítězství.

V mladších žačkách se nejlépe dařilo čtyřce párové Kateřina Šmídová, Lucie Truhlářová, Viktorie Krejčí, Karolína Brázdová a kormidelnice Anna Brokešová. Pozadu nezůstaly jejich starší kolegyně Anna Hlaváčová, Adéla Zdráhalová, Veronika Chrbjátová a kormidelník David Mecka, doplněné otrokovickou závodnicí, které přidaly zlato na párovce. Kategorie starších žáků přidala dvě první místa, a to na čtyřce párové ve složení Dominik Šincl, Matěj Lorenc, Adam Zdráhal, David Mecka a kormidelnice Veronika Chrbjátová. Matěj s Adamem pak zvítězili i na dvojskifu.

Dorostenky Kateřina Čermáková s Miou Amakorovou vybojovaly vítězství na dvojskifu, za dorostence zvítězil ve své jízdě na skifu Petr Kuchař.