Eda Bezděk se stal Talentem Olomouckého kraje 2016

Ve dvou sportovních anketách bodovali naši juniorští reprezentanti. Eda Bezděk se stal nejlepším juniorem okresu Olomouc a také Talentem Olomouckého kraje pro rok 2016. Míša Kidová a Adéla Truhlářová

bodovaly ve stejných anketách a byly oceněny mezi nejlepšími sportovci našeho kraje.

Jsme velmi pyšní na to, že tři naši juniorští reprezentanti dosáhli tohoto skvělého úspěchu. Všichni tři závodníci se loni stali juniorskými mistry světa, Eda získal navíc ještě titul mistra Evropy.

V hodnocení sportovních kolektivů mládeže byli oceněni i naši mladší žáci, kteří v loňském roce vyhráli Český pohár ve veslování.

V pátek 3. 2. 2017 proběhlo slavnstní vyhlášení nejlepších posádek i v Praze. V juniorské kategorii zvítězila Edova párovka juniorů. Osma juniorek obsadila druhé místo. za Edu, Míšu a Adélu přebíral ceny Pavel Chorý, který si také převzal cenu pro vítěze českého poháru v kategorii mladšího žactva.